2014-11-30

Велоекспедиція "В пошуках давніх рецептів бездріжджового хліба"


На агротуристичному форумі для підприємців на селі "Відкриємо світу село українське", що днями відбувся в селі Лютенські Будища Зіньківського району, представники "Мандруймо Полтавщиною" розповідали про велоекспедицію "В пошуках давніх рецептів бездріжджового хліба".
Ще в серпні, після проведення фесту-квесту "Борщик у глиняному горщику", представники громадських організацій "Туристичне село Полтавщини" та "ВелоПолтава" разом з волонтерами Міжобласної волонтерської організації "СВІТ-Україна" розпочали веломандрівку. Головною метою цієї велоекспедиції був пошук давніх рецептів хліба, який випікали в печах наші прабабусі та бабусі без використання дріжджів. Так за час експедиції учасники побували в селах Лазьки та Вільхове Зіньківського району, Білики та Деревки Котелевського району а також в селі Куземин Охтирського району Сумської області. Вони спілкувались з мешканками поважного віку, що випікали хліб самі, чи пам'ятають, як це робили їхні матусі. Під час спілкування організатори пошукового туру занотовували цікаві рецепти приготування страв із борошна та знімали відео розповідей.

А вже наступного року в рамках проекту "Відродження українських кулінарних традицій" відбудеться фестиваль хліба, який будуть випікати за давніми традиціями.

Майже всі велосипеди для учасників велоекспедиції були надані магазином "ВЕЛОЦЕНТР".


Немає коментарів:

Дописати коментар