2016-08-20

Велоекспедиція "Шляхами відступу шведів"


Громадська ініціатива "МАНДРУЙМО ПОЛТАВЩИНОЮ" та "ДОСТУПНИЙ ВЕЛОТУРИЗМ" продовжує цикл походів вихідного дня - "Люби і знай свій рідний край".

Цього разу пропонуємо взяти участь у велоекспедиції, метою якої є вивчення історії рідного краю, етапів в історії становлення української незалежної держави, історії видатних особистостей а також відкриття досі маловідомої сторінки історії українсько-шведських стосунків.
Матеріали велоекспедиції будуть використанні для туристичного путівника «Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві», який буде виданий у разі перемоги у конкурсі, що проводить Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

Коли: 28-30.08.2016 (3 дні)
Час зустрічі: 09:00
Де: Вознесенська церква Пушкарівського монастиря (вул. Зоряна, 2, м-н Половки)
Тип велопоходу: для підготовлених, похід вихідного дня (ПВД), екскурсійно-пізнавальний
Маршрут: Вознесенська церква - Розсошенці - Верхні та нижні Вільшани - Сапожино - Старі Санжари - Кунцеве - Нові Санжари - - Білики - Кобеляки (ночівля) - Перегонівка (Свято - Іллінська церква) - Правобережна Сокілка - Зміїна гора (ночівля) - Світлогірське - Лучки - Комендантівка (Піраміда Білевича) - Пашківка - Козельщина (Собор Різдва Пресвятої Богородиці) - ст. Козельщина (16:27 або 21:30) - потяг № 6534 або 6536 - (18:37 або 23:33) Полтава Південна
Покриття: асфальт/ґрунт 50/50
Відстань: 70+70+70 км
З собою мати: справну техніку, ремкомплект, воду, тур.спорядження (палатку, спальник та інше), гроші і т.д.
Максимальна кількість учасників: 10-12
Організатор: громадська ініціатива "Мандруймо Полтавщиною"
Підтримка: магазин "ВЕЛОЦЕНТР".


ЦІКАВИНКИ ВЕЛОТУРУ:

Розповіді про місця та шляхи, якими підступали після поразки в Полтавській битві шведські війська Карла XII та українські козаки, що підтримували гетьмана Івана Мазепу.

Крім того побачимо й інші цікавинки

Пам'ятки архітектури національного значення:

Зразки дерев'яної архітектури:
А також заповідна краса Полтавщини:
Ландшафтний заказник місцевого значення "Перего́нівський"
Ландшафтний заказник загальнодержавного значення "Лучкі́вський"
  • Зміїна гора


Ще й

Зареєструйтеся для участі (участь безкоштовна):
http://goo.gl/forms/dkSsZGVDiUdrw8HG2


Довідково:
"Мандруймо Полтавщиною" – громадська ініціатива спрямована на популяризацію активного туризму та відпочинку, сприяння охороні довкілля, відродження культурної та природної спадщини, пропагування здорового способу життя.

"Доступний велотуризм" - ініціатива ГО "ВелоПолтава", що спрямована на залучення початківців до велотуризму та активного відпочинку. Надання їм навичок, знань та досвіду, які допоможуть цікаво, змістовно та безпечно подорожувати.

Немає коментарів:

Дописати коментар