2016-09-18

25.09.2016 велопокатенька "Пам'ятаємо про козаків"


Продовжуємо сезон велозаходів - "Люби і знай свій рідний край" та пропонуємо долучатися до активного туризму та відпочинку ...

пізнавальна ВЕЛОПОКАТЕНЬКА за містом

"Пам'ятаємо про козаків"

Пропонуємо проїхатися на велосипеді містом і за містом та довідатися про пам'ятні місця українського козацтва і деякі факти періоду Великої Північної  війни. Маршрут та історичні довідки увійдуть до туристичного путівника "Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві".

Коли: 25 вересня 2016, неділя
Час зустрічі: 12:00
Місце зустрічі: пам'ятник гетьману Івану Мазепі (Соборний майдан)
Тип: для початківців, тематична, пізнавальна, денна
Темп: середній
Маршрут: Соборний майдан (пам'ятник гетьману Івану Мазепі) - вул. Пилипа Орлика (пам'ятник Козацької слави) - вул. Зіньківська (пам'ятний знак козакам, що загинули за волю України на полі Полтавської битви у 1709 р.) - Яківці (Ротонда примирення, пам'ятник шведам від росіян) - пам'ятник Шведам від Шведів - с. Жуки (меморіальний комплекс пам'яті загиблих козаків, пам'ятний знак на честь козацького літописця С.Величка, пам'ятний знак словацькому просвітителю Д.Крману ) - Полтава (приблизно 30 км)
Тривалість: до 4 годин
Організатор: ГО "ВелоПолтава"
З собою мати: справний велосипед, світло, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос. Рекомендуємо (але не зобов'язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.
Для участі зареєструйтесяhttp://goo.gl/forms/QPQDAWPlUc (участь безкоштовна)

Учасником велопрогулянки може бути кожен, кому виповнилося 16 років (молодші беруть участь тільки у супроводі батьків) і хто має початкові навички їзди на велосипеді.

З нами Ви можете не тільки провести активний відпочинок, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями.

Слідкуйте за нами в Фейсбуці та Вконтакті!!! Наш Календар ВелоПодій.

Довідково: "Популяризація туристичного путівника "Іван Мазепа та українське козацтво в Полтавській битві" - спільний проект громадський організацій "ВЕЛОПОЛТАВА" та "СІТІ ЛАБ", що реалізується за фінансової та інформаційної підтримки Полтавської облдержадміністрації, Полтавської обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

Немає коментарів:

Дописати коментар