2017-08-30

📅 01-03.09.2017 Пізнавальний 🚴 велотур на Етнофестиваль «Свіччине весілля»


Продовжуємо сезон велозаходів: «💚Люби і знай свій рідний край» та запрошуємо на Етнофестиваль «Свіччине весілля», що відбудеться в Березовій Рудці.

велопохід

«на Етнофестиваль Свіччине весілля»

14 вересня – на Семена – наші предки вшановували вогонь, аби той допомагав їм працювати впродовж зимових вечорів. У народі це свято називали Свіччиним весіллям. Цього дня кожен майстер намагався «засидіти вечір» — розпочати якусь роботу. За козацьких часів на Семенів день хлопців уперше садовили на коней та приймали до парубоцької ватаги. Свіччине весілля було дійством вогнів та вертепів на базарах та ярмаркових площах. А ще цей вечір ознаменовував початок сільських вечорниць та хатніх посиденьок.

📅 Коли: 01-03 серпня 2017, п'ятниця-неділя
🕓 Час зустрічі: 20:20
👉 Місце зустрічі: у вагоні потягу 6727/6369 Полтава (П) - Гребінка (станція ст. Полтава Київська)
🚴 Тип: для початківців, тематична, пізнавальна
Маршрут: 🚉 ст. Полтава (К) - 🚆 потяг 6727/6369 Полтава (П) - Гребінка - 🚉 ст. Грнбінка - ночівля - Крячківка - Березова Рудка - 🚉 ст. Гребінка - 🚆 потяг (на вибір) Гребінка - Полтава (К) - 🚉 ст. Полтава (К)
🛄 З собою мати: справний велосипед, туристичне спорядження, ліхтарик, мінімальний набір інструментів з запасною камерою, насос. Рекомендуємо (але не зобов'язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.

Прокат турспорядження в TopRope.com.ua

❔ Є питання - телефонуй:
📱 +38 (О5О) 3О4 2О3О – 👨 Юрій

З нами Ви можете не тільки активно відпочити, а й найголовніше знайти і познайомиться зі своїми однодумцями.

Слідкуйте за нами в Фейсбуці та Вконтакті!!! Наш Календар ВелоПодій.

Немає коментарів:

Дописати коментар